Rezultate Scotia , DIVIZIA 1 - PREMIER LEAGUE, Scotia

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
SCORURI LIVE
CLASAMENT
Scotia
Clasament Scotia DIVIZIA 1 - PREMIER LEAGUE
CLASAMENT 2014
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2014
PROGRAM 2014
Cupa Scotia
ALTE CLASAMENTE
Clasament DIVIZIA 2 - FIRST DIVISION DIVIZIA 2 - FIRST DIVISION
Clasament DIVIZIA 3 - SECOND DIVISION DIVIZIA 3 - SECOND DIVISION
Clasament DIVIZIA 4 - THIRD DIVISION DIVIZIA 4 - THIRD DIVISION
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Steaua65
2Astra Giurgiu56
3Petrolul55
4Dinamo49
5FC Vaslui48
6Pandurii42
7CFR Cluj41
8FC Botosani38
9Concordia Chiajna37
10Gaz Metan33
11Ceahlaul33
12U. Cluj33
13Poli Timisoara31
14FC Brasov30
15Sageata N29
16Otelul28
17Viitorul27
18Corona14
SONDAJ
Pronostic Benfica - Juventus
1
X
2
 
PUBLICITATE

Rezultatele meciurilor din DIVIZIA 1 - PREMIER LEAGUE, Scotia :

Informatii despre meci | Meci fara informatii
Etapa 32
30.03.14 Hearts 2-0 Hibernian
29.03.14 St. Johnstone 1-1 Partick Thistle
29.03.14 Motherwell 1-2 Kilmarnock
29.03.14 Inverness 2-2 St. Mirren
29.03.14 Celtic 1-1 Ross County
29.03.14 Aberdeen 1-1 Dundee
Etapa 31
26.03.14 Partick Thistle 1-5 Celtic
26.03.14 Dundee 2-1 Inverness
25.03.14 St. Mirren 0-1 St. Johnstone
25.03.14 Ross County 1-1 Aberdeen
08.03.14 Kilmarnock 4-2 Hearts
08.03.14 Hibernian 3-3 Motherwell
Etapa 30
22.03.14 St. Johnstone 2-0 Hibernian
22.03.14 Motherwell 2-1 Ross County
22.03.14 Inverness 1-0 Partick Thistle
22.03.14 Celtic 3-0 St. Mirren
22.03.14 Aberdeen 2-1 Kilmarnock
21.03.14 Hearts 1-2 Dundee
Etapa 29
01.04.14 Inverness 1-2 Motherwell
15.03.14 St. Johnstone 0-1 Ross County
15.03.14 Partick Thistle 3-1 Hibernian
15.03.14 Dundee 3-2 St. Mirren
14.03.14 Kilmarnock 0-3 Celtic
Etapa 28
01.03.14 St. Mirren 2-0 Kilmarnock
01.03.14 Ross County 1-1 Partick Thistle
01.03.14 Motherwell 4-1 Hearts
01.03.14 Celtic 5-0 Inverness
01.03.14 Aberdeen 1-0 St. Johnstone
28.02.14 Hibernian 1-3 Dundee
Etapa 27
22.02.14 St. Johnstone 0-1 Inverness
22.02.14 Ross County 2-1 St. Mirren
22.02.14 Partick Thistle 3-1 Aberdeen
22.02.14 Kilmarnock 1-1 Hibernian
22.02.14 Hearts 0-2 Celtic
21.02.14 Dundee 3-1 Motherwell
Etapa 26
16.02.14 Celtic 3-0 St. Johnstone
15.02.14 Motherwell 4-3 Partick Thistle
15.02.14 Inverness 0-0 Hearts
15.02.14 Hibernian 2-1 Ross County
15.02.14 Dundee 3-2 Kilmarnock
15.02.14 St. Mirren 0-1 Aberdeen
Etapa 25
12.03.14 Inverness 0-0 Hibernian
25.02.14 St. Johnstone 3-0 Motherwell
25.02.14 Aberdeen 2-1 Celtic
01.02.14 Kilmarnock 2-2 Ross County
01.02.14 Partick Thistle 1-1 Dundee
29.01.14 Hearts 2-1 St. Mirren
Etapa 24
12.03.14 Dundee 0-1 St. Johnstone
26.01.14 Hibernian 0-4 Celtic
25.01.14 St. Mirren 0-0 Partick Thistle
25.01.14 Ross County 1-2 Hearts
25.01.14 Motherwell 2-2 Aberdeen
25.01.14 Kilmarnock 2-0 Inverness
Etapa 23
18.01.14 Aberdeen 0-1 Inverness
18.01.14 Celtic 3-0 Motherwell
18.01.14 Hibernian 2-3 St. Mirren
18.01.14 Partick Thistle 1-1 Kilmarnock
18.01.14 Ross County 3-0 Dundee
18.01.14 St. Johnstone 3-3 Hearts
Etapa 22
29.01.14 Celtic 4-0 Kilmarnock
12.01.14 Inverness 1-1 Dundee
11.01.14 St. Johnstone 2-0 St. Mirren
11.01.14 Partick Thistle 3-3 Ross County
11.01.14 Hearts 0-1 Motherwell
10.01.14 Aberdeen 1-0 Hibernian
Etapa 21
05.01.14 Kilmarnock 0-1 Aberdeen
05.01.14 Hearts 0-2 Partick Thistle
05.01.14 Dundee 2-2 Hibernian
05.01.14 St. Mirren 0-4 Celtic
04.01.14 Ross County 1-0 St. Johnstone
Etapa 20
02.01.14 Hibernian 2-1 Hearts
02.01.14 Kilmarnock 2-1 St. Mirren
01.01.14 Motherwell 4-0 St. Johnstone
01.01.14 Inverness 1-2 Ross County
01.01.14 Dundee 1-2 Aberdeen
01.01.14 Celtic 1-0 Partick Thistle
Etapa 19
29.12.13 Inverness 0-1 Celtic
29.12.13 St. Johnstone 3-0 Dundee
29.12.13 Aberdeen 1-0 Ross County
29.12.13 Hibernian 3-0 Kilmarnock
29.12.13 Partick Thistle 1-5 Motherwell
29.12.13 St. Mirren 1-1 Hearts
Etapa 18
26.12.13 Aberdeen 0-1 Motherwell
26.12.13 Hearts 0-4 Kilmarnock
26.12.13 Partick Thistle 0-0 Inverness
26.12.13 Ross County 0-2 Hibernian
26.12.13 St. Johnstone 0-1 Celtic
26.12.13 St. Mirren 4-1 Dundee
Etapa 17
21.12.13 Inverness 3-4 Aberdeen
21.12.13 Motherwell 3-0 St. Mirren
21.12.13 Kilmarnock 2-1 Partick Thistle
21.12.13 Hibernian 0-0 St. Johnstone
21.12.13 Dundee 1-0 Ross County
21.12.13 Celtic 2-0 Hearts
Etapa 16
21.01.14 Partick Thistle 0-1 St. Johnstone
14.12.13 Aberdeen 2-0 St. Mirren
14.12.13 Celtic 1-0 Hibernian
14.12.13 Hearts 0-2 Inverness
14.12.13 Kilmarnock 1-4 Dundee
14.12.13 Ross County 1-2 Motherwell
Etapa 15
07.12.13 Dundee 4-1 Hearts
07.12.13 Hibernian 1-1 Partick Thistle
07.12.13 Ross County 1-2 Kilmarnock
07.12.13 St. Johnstone 0-2 Aberdeen
07.12.13 St. Mirren 0-0 Inverness
06.12.13 Motherwell 0-5 Celtic
Etapa 14
23.11.13 St. Mirren 0-0 Hibernian
23.11.13 Celtic 3-1 Aberdeen
23.11.13 Dundee 4-1 Partick Thistle
23.11.13 Hearts 2-2 Ross County
23.11.13 Inverness 1-0 St. Johnstone
23.11.13 Kilmarnock 0-2 Motherwell
Etapa 13
09.11.13 Ross County 1-4 Celtic
09.11.13 Aberdeen 1-3 Hearts
09.11.13 Hibernian 0-2 Inverness
09.11.13 Motherwell 0-4 Dundee
09.11.13 Partick Thistle 0-3 St. Mirren
09.11.13 St. Johnstone 3-1 Kilmarnock
Etapa 12
17.11.13 St. Mirren 2-1 Ross County
04.11.13 Aberdeen 4-0 Partick Thistle
03.11.13 Motherwell 1-0 Hibernian
02.11.13 Celtic 1-1 Dundee
02.11.13 Hearts 0-2 St. Johnstone
02.11.13 Inverness 2-1 Kilmarnock
Etapa 11
25.02.14 Ross County 0-3 Inverness
27.10.13 Partick Thistle 1-2 Celtic
27.10.13 St. Johnstone 2-0 Motherwell
26.10.13 Kilmarnock 2-0 Hearts
26.10.13 Hibernian 0-2 Aberdeen
26.10.13 Dundee 4-0 St. Mirren
Etapa 10
19.10.13 Hibernian 1-1 Celtic
19.10.13 Aberdeen 1-0 Dundee
19.10.13 Kilmarnock 2-0 Ross County
19.10.13 Motherwell 2-1 Hearts
19.10.13 St. Mirren 4-3 St. Johnstone
19.10.13 Inverness 1-2 Partick Thistle
Etapa 9
07.10.13 Partick Thistle 0-1 Hibernian
05.10.13 Celtic 2-0 Motherwell
05.10.13 Dundee 1-0 Kilmarnock
05.10.13 Hearts 0-2 St. Mirren
05.10.13 Ross County 1-0 Aberdeen
05.10.13 St. Johnstone 4-0 Inverness
Etapa 8
30.09.13 St. Mirren 1-1 Aberdeen
28.09.13 Kilmarnock 2-5 Celtic
28.09.13 Hearts 0-0 Dundee
28.09.13 Inverness 3-0 Hibernian
28.09.13 Motherwell 3-1 Ross County
28.09.13 St. Johnstone 1-1 Partick Thistle
Etapa 7
22.09.13 Dundee 2-2 Motherwell
21.09.13 Aberdeen 1-0 Inverness
21.09.13 Celtic 2-1 St. Johnstone
21.09.13 Hibernian 2-0 St. Mirren
21.09.13 Partick Thistle 1-1 Kilmarnock
21.09.13 Ross County 2-1 Hearts
Etapa 6
15.09.13 Ross County 2-4 Dundee
14.09.13 Hearts 1-3 Celtic
14.09.13 Kilmarnock 1-2 Inverness
14.09.13 Partick Thistle 0-3 Aberdeen
14.09.13 St. Johnstone 1-2 Hibernian
14.09.13 St. Mirren 0-1 Motherwell
Etapa 5
31.08.13 Hibernian 0-0 Ross County
31.08.13 Dundee 0-1 Celtic
31.08.13 Motherwell 2-1 Kilmarnock
31.08.13 St. Mirren 1-2 Partick Thistle
31.08.13 Inverness 2-0 Hearts
30.08.13 Aberdeen 0-0 St. Johnstone
Etapa 4
24.08.13 Dundee 4-0 St. Johnstone
24.08.13 Celtic 2-2 Inverness
24.08.13 Hearts 2-1 Aberdeen
24.08.13 Kilmarnock 1-2 Hibernian
24.08.13 Ross County 3-0 St. Mirren
24.08.13 Motherwell 1-0 Partick Thistle
Etapa 3
17.08.13 Aberdeen 0-2 Celtic
17.08.13 Hibernian 1-1 Dundee
17.08.13 Inverness 2-0 Motherwell
17.08.13 St. Johnstone 4-0 Ross County
17.08.13 St. Mirren 1-1 Kilmarnock
16.08.13 Partick Thistle 1-1 Hearts
Etapa 2
02.02.14 Celtic 1-0 St. Mirren
12.08.13 Ross County 1-3 Partick Thistle
11.08.13 Motherwell 1-3 Aberdeen
11.08.13 Kilmarnock 0-0 St. Johnstone
11.08.13 Hearts 1-0 Hibernian
10.08.13 Dundee 0-1 Inverness
Etapa 1
04.08.13 Hibernian 0-1 Motherwell
04.08.13 St. Johnstone 1-0 Hearts
03.08.13 Aberdeen 2-1 Kilmarnock
03.08.13 Inverness 3-0 St. Mirren
03.08.13 Celtic 2-1 Ross County
02.08.13 Partick Thistle 0-0 Dundee
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 28
Gaz MetanOtelul
02
FC VasluiCorona
81
CFR ClujCeahlaul
20
DinamoAstra Giurgiu
20
FC BrasovConcordia Chiajna
31
Sageata NPetrolul
23
Poli TimisoaraU. Cluj
12
FC BotosaniPandurii
32
ViitorulSteaua
03
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick