Stiri Internationale

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2019
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2019
PROGRAM 2019
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dunărea Călărași3
2Astra Giurgiu3
3Hermannstadt3
4CFR Cluj1
5FC Botosani1
6CSU Craiova0
7Gaz Metan0
8FC Voluntari0
9CSMS Iasi0
10Dinamo0
11Concordia Chiajna0
12Sepsi0
13Viitorul0
14FCSB0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
 
PUBLICITATE
 STIRI INTERNATIONALE
Pagina:
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 89 »

Uruguay, Rusia din grupa A, Franta din grupa C, Croatia din grupa D, Mexic din grupa F, Belgia, Anglia din grupaG sunt nationalele care cu o etapa inainte de incheierea meciurilor din grupe merg in op [...]

Sferturi de finală 6 iulie, ora 17:00 – câștigătoarea meciului 1 din optimi – câștigătoarea meciului 2 din optimi (Novgorod) – TVR 1, TVR HD 6 iulie, ora 21:00 &ndas [...]

Optimi de finalã 30 iunie, ora 17:00 – locul 1 grupa C – locul 2 grupa D (Kazan) – TVR 1, TVR HD 30 iunie, ora 21:00 – locul 1 grupa A – locul 2 grupa [...]

Program grupa A Campionatul Mondial 2018 Rusia 14 iunie, ora 18:00 - Rusia - Arabia Saudita (Moscova, Lujniki) 15 iunie, ora 15:00 - Egipt - Uruguay (Ekaterinburg) 19 iunie, ora 2 [...]

14 iunie, ora 18:00 – Rusia – Arabia Saudita; (Moscova, Lujniki) – TVR 1, TVR HD 15 iunie, ora 15:00 – Egipt – Uruguay (Ekaterinburg) – TVR 1, TVR HD 15 iunie, ora 18:00 – Maroc – Iran (Sank [...]

Grupele Cupei Mondiale din Rusia 2018 Grupa A: Rusia, Arabia Saudită, Egipt, Uruguay Grupa B: Portugalia, Spania, Maroc, Iran Grupa C: Franţa, Australia, Peru, Danemarca Grup [...]

Meciurile din barajul pentru calificarea la Cupa Mondială din 2018, conform tragerii la sorţi de marţi efectuată la Zurich sunt: Suedia-Italia Irlanda de Nord-Elveţia [...]

Play-off Europa League Viitorul - Salzburg "E posibil sa plece unul dintre jucatori. Depinde cand vom primi o oferta foarte concreta, dar nu vom tine cont de meciul cu Salzburg" " [...]

Finale Cupa Conferderatiilor 02.07 Germania - Chile 1-0 Finala mica 02.07 Portugalia - Mexic 1-1/2-1 (prel) 28.06 Portugalia - Chile 0-0/ 0-3 (lov) 29.06 Mexic - Germania 1-4 Grupa A [...]

In semifinale echipele europene pornesc favorite. 28.06 Portugalia - Chile 29.06 Mexic - Germania Grupa A: 1. Portugalia 7p 2. Mexic 7p 3. Rusia 3p 4. Noua Zeelandă 0p Gru [...]

Programul meciurilor din turul I preliminar al Ligii Campionilor editia 2017-2018 27.06 Vikingur (Insulele Feroe) - Trepca (Kosovo) 2-1/4-1 27.06 Hibernians (Malta) - FCTalinn (Estonia) 2-0/1-0 [...]

Debut in cea de-a 10-a ediție a Cupei Confederațiilor, găzduită de Rusia, țara care va organiza și Campionatul Mondial. Ieri in meciul de deschidere țara gazdă [...]

Vineri 9 mai s-au disputat 9 meciuri pentru preliminariile Cupei Mondiale 2018 din Rusia. Surpriza uriașa înfrângerea Ungariei în fața modestei reprezentative a Andorrei, c [...]

Mai sunt exact 3 ani pana la debutul editiei a 16-a a Campionatului European de fotbal UEFA EURO 2020. Iata stadioane EURO 2020: Piter Arena - Sankt Petersburg - 69.500 locuri Stadionul Olimpic - [...]

Duelul dintre Australia si Arabia Saudita din preliminariile Campionatului Mondial din 2018 a fost precedat de un incident neobisnuit. Conform News din Australia, preluati si de Daily Mail, jucatori [...]

Rezultate surpriza in 4 meciuri amicale intertari: Japonia - Siria 1-1 China - Philipine 8-1 Finlanda - Liechtenstein 1-1 Iordania - Hong Kong 0-0 Iraq - Coreea de Sud 0-0 Italia - U [...]

Sferturi de finala 2017 Europa League Anderlecht - Manchester United Celta Vigo - Genk Ajax - Schalke Lyon - Besiktas Sferturile de finală au loc pe 13 și 20 aprilie. Rezul [...]

Liga Campionilor Sferturi de finala 2017 Atletico Madrid - Leicester Dortmund - AS Monaco Bayern Munchen - Real Madrid Juventus - Barcelona Meciurile au loc pe 11-12 și 18-19 ap [...]

Optimi 2017 Europa League 09.03 Celta Vigo - Krasnodar 2-1 09.03 APOEL - Anderlecht 0-1 09.03 Schalke 04 - Monchengladbach 1-1 09.03 Lyon - Roma 4-2 09.03 Rostov - Man. United 1-1 09 [...]

Primele doua echipe din sferturile Ligii Campionilor sunt Real Madrid si Bayern 15.02 21:45 Real Madrid - Napoli 3-1/3-1 15.02 21:45 Bayern - Arsenal 5-1/5-1 Azi se joaca: 08.03 21:45 Dort [...]

Optimi de finala 2017 Europa League 09.03 Celta Vigo - Krasnodar 09.03 APOEL - Anderlecht 09.03 Schalke 04 - Monchengladbach 09.03 Lyon - Roma 09.03 Rostov - Man. United 09.03 Olympi [...]

Dupa rezultatele din tur urmeaza un retur de foc... 14.02 21:45 Benfica - Dortmund 1-0 14.02 21:45 Paris St Germain - FC Barcelona 4-0 15.02 21:45 Real Madrid - Napoli 3-1 15.02 21:45 Baye [...]

Europa League program 16-zecimi 2016-2017 16.02. 18:00 Krasnodar - Fenerbahçe 16.02. 20:00 Astra Giurgiu - Genk 16.02. 20:00 Ludogorets - FC Copenhaga 16.02. 20:00 Celta Vigo - Sh [...]

Programul optimilor de finala 2016-2017 tur 14.02 21:45 Benfica - Dortmund 14.02 21:45 Paris St Germain - FC Barcelona 15.02 21:45 Real Madrid - Napoli 15.02 21:45 Bayern - Arsenal [...]

Grupa A Suedia - Olanda 1-1 (Berg 43 / Sneijder 67) Belarus - Franta 0-0 Bulgaria - Luxemburg 4-3 (Rangelov 16, Marcelinho 65, Popov 79, Tonev '90 / Turpel 60, Joachim 62, Bohnert 90) Gr [...]

Grupa D Georgia - Austria 1-2 (Ananidze '78/ Hinteregger '16, Janko '41) Tara Galilor - Moldova 4-0 (Vokes '38, Allen '44, Bale '51, pen.'95) Serbia - Irlanda 2-2 (Kostic '62, Tadic '69 / Hen [...]
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 89 »
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR ClujFC Botosani
11
Astra GiurgiuFCSB
10
HermannstadtSepsi
10
ViitorulDunărea Călărași
01
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick