Cupa Scotia, rezultate, program meciuri cupa

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
SCORURI LIVE
CLASAMENT
Scotia
Clasament Scotia DIVIZIA 1 - PREMIER LEAGUE
CLASAMENT 2014
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2014
PROGRAM 2014
Cupa Scotia
ALTE CLASAMENTE
Clasament DIVIZIA 2 - FIRST DIVISION DIVIZIA 2 - FIRST DIVISION
Clasament DIVIZIA 3 - SECOND DIVISION DIVIZIA 3 - SECOND DIVISION
Clasament DIVIZIA 4 - THIRD DIVISION DIVIZIA 4 - THIRD DIVISION
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Astra Giurgiu15
2Steaua15
3Petrolul13
4CFR Cluj13
5Dinamo12
6ASA Tg Mures11
7Ceahlaul10
8FC Botosani9
9U. Cluj8
10Gaz Metan8
11Pandurii6
12Otelul5
13Rapid5
14FC Brasov5
15Concordia Chiajna4
16Viitorul3
17CSMS Iasi3
18CSU Craiova2
SONDAJ
Pronostic Germania - Argentina
1
X
2
 
PUBLICITATE
 Cupa Scotia
Cupa Ligii Scotiei 2013-2014 / League Cup Scotland 2013-2014

Semifinale 
01/02/14 16:00     Aberdeen - St. Johnstone        
02/02/14 13:15     Hearts - Inverness 

1/4
29/10/13 21:45     Inverness  - Dundee United              1-1/ 2-1(prel)
30/10/13 20:00     Hibernian - Hearts                               0-1
30/10/13 20:30     Greenock Morton - St. Johnstone     0-1
30/10/13 21:45     Motherwell - Aberdeen                        0-2

1/8
24/09/13 21:45     Hamilton - St. Johnstone     0-3
24/09/13 21:45     Dundee - Inverness      0-1
24/09/13 21:45     Hibernian - Stranraer     5-3
24/09/13 21:45     Celtic - Greenock Morton     0-0/0-1(prel)
25/09/13 20:15     Falkirk - Aberdeen     0-5
25/09/13 21:45     Livingston - Motherwell     1-2
25/09/13 21:45     Dundee United - Partick Thistle     4-1
25/09/13 21:45     Hearts - Queen of The South     1-1/1-1/7-5(lov)


Cupa Challenge Scotia 2013-2014 /
Scotland  Challenge Cup  2013-2014

Finala 2013-2014
06/04/14 18:05     Raith Rovers - Rangers

Semifinale 
13/10/13 18:00    Raith Rovers - Annan     3-0
29/10/13 21:45    Stenhousemuir - Rangers     0-1

1/4
07/09/13 17:00     Raith Rovers - Falkirk     1-0
07/09/13 17:00     Dundee - Stenhousemuir     0-0/5-6(lov)
07/09/13 17:00     Annan - Formartine     4-0
17/09/13 21:45     Queen of The South - Rangers     0-3


CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 6
CeahlaulConcordia Chiajna
20
Gaz MetanPandurii
02
DinamoFC Brasov
21
ViitorulSteaua
01
PetrolulCFR Cluj
12
ASA Tg MuresFC Botosani
21
Astra GiurgiuCSU Craiova
50
U. ClujCSMS Iasi
20
OtelulRapid
20
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick