Cupa Scotia, rezultate, program meciuri cupa

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Scotia
Clasament Scotia DIVIZIA 1 - PREMIER LEAGUE
CLASAMENT 2014
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2014
PROGRAM 2014
Cupa Scotia
ALTE CLASAMENTE
Clasament DIVIZIA 2 - FIRST DIVISION DIVIZIA 2 - FIRST DIVISION
Clasament DIVIZIA 3 - SECOND DIVISION DIVIZIA 3 - SECOND DIVISION
Clasament DIVIZIA 4 - THIRD DIVISION DIVIZIA 4 - THIRD DIVISION
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Steaua43
2CFR Cluj34
3Petrolul33
4Astra Giurgiu30
5ASA Tg Mures30
6CSU Craiova29
7FC Botosani27
8Dinamo26
9Viitorul21
10FC Brasov19
11U. Cluj18
12Pandurii18
13Gaz Metan18
14Concordia Chiajna17
15Ceahlaul14
16CSMS Iasi12
17Otelul12
18Rapid11
SONDAJ
Pronostic Club Brugge - Genk
1
X
2
 
PUBLICITATE
 Cupa Scotia
Cupa Ligii Scotiei 2013-2014 / League Cup Scotland 2013-2014

Semifinale 
01/02/14 16:00     Aberdeen - St. Johnstone        
02/02/14 13:15     Hearts - Inverness 

1/4
29/10/13 21:45     Inverness  - Dundee United              1-1/ 2-1(prel)
30/10/13 20:00     Hibernian - Hearts                               0-1
30/10/13 20:30     Greenock Morton - St. Johnstone     0-1
30/10/13 21:45     Motherwell - Aberdeen                        0-2

1/8
24/09/13 21:45     Hamilton - St. Johnstone     0-3
24/09/13 21:45     Dundee - Inverness      0-1
24/09/13 21:45     Hibernian - Stranraer     5-3
24/09/13 21:45     Celtic - Greenock Morton     0-0/0-1(prel)
25/09/13 20:15     Falkirk - Aberdeen     0-5
25/09/13 21:45     Livingston - Motherwell     1-2
25/09/13 21:45     Dundee United - Partick Thistle     4-1
25/09/13 21:45     Hearts - Queen of The South     1-1/1-1/7-5(lov)


Cupa Challenge Scotia 2013-2014 /
Scotland  Challenge Cup  2013-2014

Finala 2013-2014
06/04/14 18:05     Raith Rovers - Rangers

Semifinale 
13/10/13 18:00    Raith Rovers - Annan     3-0
29/10/13 21:45    Stenhousemuir - Rangers     0-1

1/4
07/09/13 17:00     Raith Rovers - Falkirk     1-0
07/09/13 17:00     Dundee - Stenhousemuir     0-0/5-6(lov)
07/09/13 17:00     Annan - Formartine     4-0
17/09/13 21:45     Queen of The South - Rangers     0-3


CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 17
ViitorulFC Botosani
12
Gaz MetanFC Brasov
21
Astra GiurgiuDinamo
61
PanduriiRapid
20
CeahlaulU. Cluj
06
CFR ClujCSU Craiova
00
OtelulASA Tg Mures
02
SteauaCSMS Iasi
10
PetrolulConcordia Chiajna
22
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick