Rezultate Olanda , DIVIZIA 1 - EREDIVISIE, Olanda

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
SCORURI LIVE
CLASAMENT
Olanda
Clasament Olanda DIVIZIA 1 - EREDIVISIE
CLASAMENT 2014
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2014
PROGRAM 2014
Cupa Olanda
ALTE CLASAMENTE
Clasament DIVIZIA 2 - JUPILER LEAGUE DIVIZIA 2 - JUPILER LEAGUE
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Steaua65
2Astra Giurgiu56
3Petrolul55
4Dinamo49
5FC Vaslui48
6Pandurii42
7CFR Cluj41
8FC Botosani38
9Concordia Chiajna37
10Gaz Metan33
11Ceahlaul33
12U. Cluj33
13Poli Timisoara31
14FC Brasov30
15Sageata N29
16Otelul28
17Viitorul27
18Corona14
SONDAJ
Pronostic Benfica - Juventus
1
X
2
 
PUBLICITATE

Rezultatele meciurilor din DIVIZIA 1 - EREDIVISIE, Olanda :

Informatii despre meci | Meci fara informatii
Etapa 30
30.03.14 Den Haag 1-1 Zwolle
30.03.14 Roda 0-1 RKC Waalwijk
30.03.14 Ajax 3-0 Twente
30.03.14 Cambuur 0-0 AZ
29.03.14 Feyenoord 5-0 Go A. Eagles
29.03.14 PSV 2-3 Groningen
29.03.14 NEC Nijmegen 1-2 Heracles
29.03.14 Vitesse 2-2 Heerenveen
28.03.14 Nac Breda 2-2 Utrecht
Etapa 29
02.04.14 RKC Waalwijk 0-2 Ajax
02.04.14 Twente 1-1 Den Haag
02.04.14 Go A. Eagles 2-1 Nac Breda
02.04.14 Utrecht 1-0 Cambuur
02.04.14 Heracles 1-2 Feyenoord
23.03.14 AZ 2-1 Zwolle
22.03.14 PSV 3-1 Roda
22.03.14 Heerenveen 2-2 NEC Nijmegen
22.03.14 Groningen 3-1 Vitesse
Etapa 28
16.03.14 NEC Nijmegen 2-2 Utrecht
16.03.14 Zwolle 2-0 Go A. Eagles
16.03.14 Twente 2-1 AZ
16.03.14 Nac Breda 0-0 Ajax
16.03.14 Feyenoord 2-0 Heerenveen
15.03.14 Den Haag 2-1 Groningen
15.03.14 Heracles 2-1 Roda
15.03.14 Vitesse 1-2 PSV
14.03.14 Cambuur 3-2 RKC Waalwijk
Etapa 27
09.03.14 Ajax 1-1 Cambuur
09.03.14 Groningen 0-2 Feyenoord
09.03.14 Go A. Eagles 1-0 Twente
09.03.14 RKC Waalwijk 1-1 Den Haag
08.03.14 Heerenveen 3-0 Zwolle
08.03.14 Roda 3-1 NEC Nijmegen
08.03.14 AZ 4-0 Heracles
08.03.14 PSV 1-0 Utrecht
08.03.14 Nac Breda 1-2 Vitesse
Etapa 26
02.03.14 AZ 4-0 RKC Waalwijk
02.03.14 Groningen 1-1 Cambuur
02.03.14 Feyenoord 1-2 Ajax
02.03.14 Utrecht 1-1 Twente
01.03.14 Vitesse 3-0 Roda
01.03.14 Go A. Eagles 2-3 PSV
01.03.14 Den Haag 1-1 Nac Breda
01.03.14 Zwolle 3-3 NEC Nijmegen
28.02.14 Heracles 1-2 Heerenveen
Etapa 25
23.02.14 Twente 2-2 Feyenoord
23.02.14 Vitesse 3-1 RKC Waalwijk
23.02.14 Ajax 4-0 AZ
22.02.14 Utrecht 1-0 Groningen
22.02.14 NEC Nijmegen 0-2 PSV
22.02.14 Zwolle 1-1 Heracles
22.02.14 Cambuur 1-0 Roda
22.02.14 Heerenveen 0-0 Nac Breda
21.02.14 Den Haag 3-2 Go A. Eagles
Etapa 24
16.02.14 Ajax 3-0 Heerenveen
16.02.14 Groningen 1-0 Go A. Eagles
16.02.14 Nac Breda 1-1 Feyenoord
16.02.14 Cambuur 3-1 Zwolle
15.02.14 AZ 1-1 Utrecht
15.02.14 Roda 0-1 Den Haag
15.02.14 RKC Waalwijk 1-3 NEC Nijmegen
15.02.14 Twente 2-0 Vitesse
14.02.14 PSV 2-1 Heracles
Etapa 23
09.02.14 Groningen 1-3 Heerenveen
09.02.14 RKC Waalwijk 5-2 Utrecht
09.02.14 Heracles 1-1 Cambuur
08.02.14 Zwolle 1-1 Ajax
08.02.14 Feyenoord 5-1 NEC Nijmegen
08.02.14 Go A. Eagles 2-1 AZ
08.02.14 Nac Breda 2-0 Roda
08.02.14 PSV 3-2 Twente
07.02.14 Vitesse 0-0 Den Haag
Etapa 22
06.02.14 Utrecht 1-2 Zwolle
06.02.14 Ajax 2-1 Groningen
05.02.14 Cambuur 1-2 PSV
05.02.14 Go A. Eagles 2-2 RKC Waalwijk
05.02.14 NEC Nijmegen 1-1 Nac Breda
05.02.14 Heerenveen 0-2 Twente
04.02.14 Roda 1-2 Feyenoord
04.02.14 Den Haag 0-3 Heracles
04.02.14 Vitesse 0-2 AZ
Etapa 21
02.02.14 Utrecht 1-1 Ajax
02.02.14 Twente 3-1 Cambuur
02.02.14 NEC Nijmegen 1-1 Go A. Eagles
02.02.14 RKC Waalwijk 2-0 PSV
01.02.14 Heerenveen 3-0 Den Haag
01.02.14 Zwolle 3-1 Roda
01.02.14 Heracles 1-2 Nac Breda
01.02.14 AZ 2-0 Groningen
31.01.14 Feyenoord 1-1 Vitesse
Etapa 20
12.02.14 Groningen 1-1 Twente
26.01.14 Go A. Eagles 0-1 Ajax
26.01.14 Vitesse 1-1 NEC Nijmegen
26.01.14 Cambuur 3-1 Heerenveen
25.01.14 PSV 1-0 AZ
25.01.14 Roda 1-0 Utrecht
25.01.14 Nac Breda 1-2 Zwolle
25.01.14 Den Haag 3-2 Feyenoord
24.01.14 Heracles 2-1 RKC Waalwijk
Etapa 19
19.01.14 NEC Nijmegen 3-1 Den Haag
19.01.14 Cambuur 2-0 Go A. Eagles
19.01.14 Utrecht 2-5 Feyenoord
19.01.14 Ajax 1-0 PSV
18.01.14 AZ 3-0 Nac Breda
18.01.14 RKC Waalwijk 1-1 Groningen
18.01.14 Zwolle 1-2 Vitesse
18.01.14 Heerenveen 2-2 Roda
17.01.14 Twente 3-1 Heracles
Etapa 18
22.12.13 Groningen 5-2 NEC Nijmegen
22.12.13 Go A. Eagles 2-1 Utrecht
22.12.13 PSV 2-0 Den Haag
21.12.13 AZ 1-5 Heerenveen
21.12.13 Heracles 2-2 Vitesse
21.12.13 Nac Breda 1-0 Cambuur
21.12.13 Feyenoord 3-0 Zwolle
21.12.13 Roda 1-2 Ajax
20.12.13 RKC Waalwijk 1-1 Twente
Etapa 17
15.12.13 Cambuur 1-2 Ajax
15.12.13 Vitesse 3-2 Nac Breda
15.12.13 Feyenoord 1-0 Groningen
15.12.13 Heracles 2-0 AZ
15.12.13 Utrecht 1-5 PSV
14.12.13 NEC Nijmegen 4-3 Roda
14.12.13 Den Haag 1-2 RKC Waalwijk
14.12.13 Twente 3-1 Go A. Eagles
13.12.13 Zwolle 1-2 Heerenveen
Etapa 16
08.12.13 Heerenveen 1-2 Feyenoord
08.12.13 Go A. Eagles 4-1 Zwolle
08.12.13 Groningen 1-2 Den Haag
08.12.13 Roda 1-3 Heracles
07.12.13 Ajax 4-0 Nac Breda
07.12.13 AZ 1-2 Twente
07.12.13 RKC Waalwijk 2-2 Cambuur
07.12.13 PSV 2-6 Vitesse
06.12.13 Utrecht 2-0 NEC Nijmegen
Etapa 15
01.12.13 Feyenoord 3-1 PSV
01.12.13 Vitesse 3-0 Cambuur
01.12.13 NEC Nijmegen 3-2 AZ
30.11.13 Zwolle 1-1 RKC Waalwijk
30.11.13 Heerenveen 3-1 Go A. Eagles
30.11.13 Nac Breda 2-2 Groningen
30.11.13 Heracles 1-2 Utrecht
30.11.13 Den Haag 0-4 Ajax
29.11.13 Roda 1-2 Twente
Etapa 14
24.11.13 RKC Waalwijk 1-0 Feyenoord
24.11.13 Utrecht 3-1 Den Haag
24.11.13 Go A. Eagles 0-3 Vitesse
24.11.13 Groningen 0-0 Zwolle
23.11.13 PSV 1-1 Heerenveen
23.11.13 AZ 2-2 Roda
23.11.13 Ajax 3-0 Heracles
23.11.13 Twente 5-2 Nac Breda
22.11.13 Cambuur 2-1 NEC Nijmegen
Etapa 13
10.11.13 Zwolle 1-1 Twente
10.11.13 Nac Breda 2-1 PSV
10.11.13 NEC Nijmegen 0-3 Ajax
10.11.13 Feyenoord 2-2 AZ
09.11.13 Roda 1-4 Go A. Eagles
09.11.13 Heracles 0-3 Groningen
09.11.13 Vitesse 3-1 Utrecht
09.11.13 Den Haag 3-0 Cambuur
08.11.13 Heerenveen 5-2 RKC Waalwijk
Etapa 12
04.12.13 Go A. Eagles 1-1 Heracles
03.11.13 Groningen 3-3 Roda
03.11.13 Cambuur 0-2 Feyenoord
03.11.13 Utrecht 2-0 Heerenveen
02.11.13 Ajax 0-1 Vitesse
02.11.13 AZ 2-0 Den Haag
02.11.13 Twente 2-2 NEC Nijmegen
02.11.13 PSV 1-1 Zwolle
01.11.13 RKC Waalwijk 3-0 Nac Breda
Etapa 11
27.10.13 Roda 2-1 PSV
27.10.13 Feyenoord 1-2 Heracles
27.10.13 Zwolle 0-2 AZ
27.10.13 Vitesse 2-2 Groningen
26.10.13 Den Haag 3-2 Twente
26.10.13 Nac Breda 5-0 Go A. Eagles
26.10.13 Cambuur 3-1 Utrecht
26.10.13 Ajax 0-0 RKC Waalwijk
25.10.13 NEC Nijmegen 2-1 Heerenveen
Etapa 10
20.10.13 Heracles 1-1 NEC Nijmegen
20.10.13 Groningen 1-0 PSV
20.10.13 Zwolle 6-1 Den Haag
20.10.13 AZ 3-1 Cambuur
19.10.13 Go A. Eagles 2-2 Feyenoord
19.10.13 RKC Waalwijk 1-2 Roda
19.10.13 Utrecht 4-2 Nac Breda
19.10.13 Heerenveen 2-3 Vitesse
19.10.13 Twente 1-1 Ajax
Etapa 9
04.12.13 Den Haag 1-1 Heerenveen
06.10.13 Vitesse 1-2 Feyenoord
06.10.13 Groningen 2-1 AZ
06.10.13 PSV 2-1 RKC Waalwijk
05.10.13 Roda 0-0 Zwolle
05.10.13 Go A. Eagles 4-3 NEC Nijmegen
05.10.13 Nac Breda 2-1 Heracles
05.10.13 Ajax 3-0 Utrecht
04.10.13 Cambuur 0-1 Twente
Etapa 8
29.09.13 NEC Nijmegen 2-3 Vitesse
29.09.13 Heerenveen 2-1 Cambuur
29.09.13 Feyenoord 4-2 Den Haag
29.09.13 Twente 5-0 Groningen
28.09.13 RKC Waalwijk 1-4 Heracles
28.09.13 Utrecht 3-3 Roda
28.09.13 Zwolle 0-0 Nac Breda
28.09.13 Ajax 6-0 Go A. Eagles
27.09.13 AZ 2-1 PSV
Etapa 7
22.09.13 Feyenoord 1-0 Utrecht
22.09.13 Nac Breda 3-0 AZ
22.09.13 PSV 4-0 Ajax
21.09.13 Heracles 0-3 Twente
21.09.13 Groningen 4-1 RKC Waalwijk
21.09.13 Den Haag 1-1 NEC Nijmegen
21.09.13 Roda 3-3 Heerenveen
21.09.13 Vitesse 3-0 Zwolle
20.09.13 Go A. Eagles 0-0 Cambuur
Etapa 6
02.10.13 Den Haag 2-1 Vitesse
15.09.13 NEC Nijmegen 3-3 Feyenoord
15.09.13 Roda 1-5 Nac Breda
15.09.13 AZ 3-0 Go A. Eagles
15.09.13 Heerenveen 4-2 Groningen
15.09.13 Utrecht 2-1 RKC Waalwijk
14.09.13 Ajax 2-1 Zwolle
14.09.13 Cambuur 2-0 Heracles
14.09.13 Twente 2-2 PSV
Etapa 5
01.09.13 Feyenoord 4-0 Roda
01.09.13 AZ 1-1 Vitesse
01.09.13 Zwolle 1-1 Utrecht
01.09.13 PSV 0-0 Cambuur
01.09.13 Groningen 1-1 Ajax
31.08.13 Heracles 1-0 Den Haag
31.08.13 Twente 1-1 Heerenveen
31.08.13 RKC Waalwijk 1-4 Go A. Eagles
30.08.13 Nac Breda 1-1 NEC Nijmegen
Etapa 4
25.08.13 Utrecht 2-0 AZ
25.08.13 Vitesse 1-0 Twente
25.08.13 Feyenoord 3-1 Nac Breda
25.08.13 Go A. Eagles 3-3 Groningen
24.08.13 NEC Nijmegen 2-2 RKC Waalwijk
24.08.13 Heracles 1-1 PSV
24.08.13 Den Haag 0-4 Roda
24.08.13 Zwolle 2-0 Cambuur
23.08.13 Heerenveen 3-3 Ajax
Etapa 3
18.08.13 Ajax 2-1 Feyenoord
18.08.13 Heerenveen 2-4 Heracles
18.08.13 Nac Breda 1-2 Den Haag
18.08.13 Twente 6-0 Utrecht
17.08.13 Cambuur 4-1 Groningen
17.08.13 PSV 3-0 Go A. Eagles
17.08.13 RKC Waalwijk 1-2 AZ
17.08.13 NEC Nijmegen 1-5 Zwolle
17.08.13 Roda 1-1 Vitesse
Etapa 2
11.08.13 RKC Waalwijk 4-2 Vitesse
11.08.13 AZ 3-2 Ajax
11.08.13 Groningen 2-0 Utrecht
11.08.13 Feyenoord 1-4 Twente
10.08.13 PSV 5-0 NEC Nijmegen
10.08.13 Nac Breda 0-2 Heerenveen
10.08.13 Go A. Eagles 2-1 Den Haag
10.08.13 Heracles 1-3 Zwolle
09.08.13 Roda 2-1 Cambuur
Etapa 1
04.08.13 Cambuur 0-0 Nac Breda
04.08.13 Utrecht 1-1 Go A. Eagles
04.08.13 Vitesse 3-1 Heracles
04.08.13 Zwolle 2-1 Feyenoord
03.08.13 Den Haag 2-3 PSV
03.08.13 NEC Nijmegen 1-4 Groningen
03.08.13 Twente 0-0 RKC Waalwijk
03.08.13 Heerenveen 4-2 AZ
02.08.13 Ajax 3-0 Roda
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 28
Gaz MetanOtelul
02
FC VasluiCorona
81
CFR ClujCeahlaul
20
DinamoAstra Giurgiu
20
FC BrasovConcordia Chiajna
31
Sageata NPetrolul
23
Poli TimisoaraU. Cluj
12
FC BotosaniPandurii
32
ViitorulSteaua
03
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick