Rezultate Olanda , DIVIZIA 1 - EREDIVISIE, Olanda

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Olanda
Clasament Olanda DIVIZIA 1 - EREDIVISIE
CLASAMENT 2015
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2015
PROGRAM 2015
Cupa Olanda
ALTE CLASAMENTE
Clasament DIVIZIA 2 - JUPILER LEAGUE DIVIZIA 2 - JUPILER LEAGUE
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1ASA Tg Mures7
2CSMS Iasi7
3Steaua5
4Dinamo5
5Pandurii4
6Astra Giurgiu4
7Viitorul3
8FC Voluntari3
9Poli Timisoara3
10FC Botosani2
11CSU Craiova1
12Concordia Chiajna1
13CFR Cluj-1
14Petrolul-4
SONDAJ
Pronostic Steaua - Partizan
1
X
2
 
PUBLICITATE

Rezultatele meciurilor din DIVIZIA 1 - EREDIVISIE, Olanda :

Informatii despre meci | Meci fara informatii
Etapa 34
17.05.15 Heracles 1-0 Go A. Eagles
17.05.15 Vitesse 3-3 Utrecht
17.05.15 Den Haag 2-3 PSV
17.05.15 Nac Breda 4-5 Groningen
17.05.15 Excelsior 1-4 AZ
17.05.15 Zwolle 3-0 Feyenoord
17.05.15 FC Dordrecht 2-1 Ajax
17.05.15 Cambuur 1-2 Willem II
17.05.15 Heerenveen 1-3 Twente
Etapa 33
11.05.15 Feyenoord 1-4 Vitesse
10.05.15 Twente 3-0 FC Dordrecht
10.05.15 Groningen 0-1 Zwolle
10.05.15 PSV 2-0 Heracles
10.05.15 Ajax 3-0 Cambuur
10.05.15 Go A. Eagles 1-1 Heerenveen
10.05.15 Willem II 1-0 Den Haag
10.05.15 AZ 3-2 Nac Breda
10.05.15 Utrecht 2-2 Excelsior
Etapa 32
26.04.15 Groningen 1-1 Feyenoord
26.04.15 Twente 0-2 AZ
26.04.15 Zwolle 1-1 Ajax
26.04.15 FC Dordrecht 0-0 Cambuur
25.04.15 Go A. Eagles 0-2 Utrecht
25.04.15 Excelsior 2-3 PSV
25.04.15 Nac Breda 1-3 Heracles
25.04.15 Heerenveen 1-1 Willem II
24.04.15 Den Haag 1-0 Vitesse
Etapa 31
19.04.15 Utrecht 1-0 Twente
19.04.15 Ajax 0-0 Nac Breda
19.04.15 Heracles 2-0 Zwolle
19.04.15 Feyenoord 0-1 Go A. Eagles
18.04.15 Willem II 1-4 Groningen
18.04.15 Vitesse 3-0 FC Dordrecht
18.04.15 PSV 4-1 Heerenveen
18.04.15 AZ 3-1 Den Haag
17.04.15 Cambuur 1-1 Excelsior
Etapa 30
12.04.15 Den Haag 2-0 Utrecht
12.04.15 Groningen 3-2 Cambuur
12.04.15 Go A. Eagles 1-3 Twente
12.04.15 Willem II 2-2 Feyenoord
11.04.15 Heracles 0-2 Ajax
11.04.15 Heerenveen 5-2 AZ
11.04.15 Nac Breda 2-2 FC Dordrecht
11.04.15 Excelsior 1-3 Vitesse
10.04.15 PSV 3-1 Zwolle
Etapa 29
05.04.15 Utrecht 1-1 Ajax
05.04.15 AZ 1-4 Feyenoord
05.04.15 Excelsior 2-3 Den Haag
05.04.15 Cambuur 1-0 Go A. Eagles
04.04.15 Twente 0-5 PSV
04.04.15 Heerenveen 0-0 Nac Breda
04.04.15 FC Dordrecht 2-3 Heracles
04.04.15 Zwolle 1-0 Willem II
04.04.15 Vitesse 1-1 Groningen
Etapa 28
22.03.15 Feyenoord 2-1 PSV
22.03.15 Groningen 2-2 Twente
22.03.15 Ajax 1-0 Den Haag
22.03.15 Zwolle 1-1 Excelsior
21.03.15 AZ 2-1 Cambuur
21.03.15 Heracles 1-4 Heerenveen
21.03.15 Willem II 2-1 FC Dordrecht
21.03.15 Go A. Eagles 0-2 Vitesse
20.03.15 Utrecht 3-4 Nac Breda
Etapa 27
15.03.15 FC Dordrecht 1-2 Feyenoord
15.03.15 Heerenveen 1-4 Ajax
15.03.15 PSV 2-1 Groningen
15.03.15 Den Haag 1-3 Heracles
14.03.15 Excelsior 2-3 Willem II
14.03.15 Nac Breda 1-0 Go A. Eagles
14.03.15 Cambuur 3-1 Utrecht
14.03.15 Twente 2-0 Zwolle
13.03.15 Vitesse 3-1 AZ
Etapa 26
08.03.15 Utrecht 6-2 AZ
08.03.15 Groningen 2-0 FC Dordrecht
08.03.15 Feyenoord 3-0 Nac Breda
08.03.15 Ajax 1-0 Excelsior
07.03.15 Den Haag 0-1 Heerenveen
07.03.15 Zwolle 6-1 Cambuur
07.03.15 Heracles 1-1 Vitesse
07.03.15 Go A. Eagles 0-3 PSV
06.03.15 Willem II 2-2 Twente
Etapa 25
01.03.15 PSV 1-3 Ajax
01.03.15 Groningen 1-1 Den Haag
01.03.15 Utrecht 0-0 Feyenoord
01.03.15 Excelsior 3-0 Heerenveen
28.02.15 Vitesse 2-1 Zwolle
28.02.15 AZ 2-0 Willem II
28.02.15 Twente 1-1 Nac Breda
28.02.15 Cambuur 1-0 Heracles
27.02.15 FC Dordrecht 2-1 Go A. Eagles
Etapa 24
22.02.15 Feyenoord 3-2 Excelsior
22.02.15 Willem II 1-1 Ajax
22.02.15 Twente 1-2 Vitesse
22.02.15 PSV 3-0 FC Dordrecht
22.02.15 Heerenveen 3-1 Groningen
21.02.15 Heracles 1-1 Utrecht
21.02.15 Den Haag 3-2 Zwolle
21.02.15 Go A. Eagles 0-2 AZ
20.02.15 Nac Breda 2-1 Cambuur
Etapa 23
15.02.15 Cambuur 2-1 Heerenveen
15.02.15 Utrecht 6-1 FC Dordrecht
15.02.15 Zwolle 0-1 Go A. Eagles
15.02.15 Ajax 4-2 Twente
14.02.15 Heracles 2-0 Feyenoord
14.02.15 Excelsior 1-1 Groningen
14.02.15 Vitesse 2-0 Willem II
14.02.15 Den Haag 3-2 Nac Breda
13.02.15 AZ 2-4 PSV
Etapa 22
08.02.15 Groningen 2-4 AZ
08.02.15 Go A. Eagles 1-2 Ajax
08.02.15 Willem II 3-0 Heracles
08.02.15 Feyenoord 2-1 Cambuur
07.02.15 PSV 3-1 Utrecht
07.02.15 Nac Breda 0-1 Vitesse
07.02.15 Heerenveen 4-0 Zwolle
07.02.15 Twente 1-3 Excelsior
07.02.15 FC Dordrecht 0-0 Den Haag
Etapa 21
05.02.15 Ajax 0-1 AZ
05.02.15 Heracles 2-2 Groningen
04.02.15 Cambuur 0-2 Vitesse
04.02.15 Willem II 1-0 Utrecht
04.02.15 Zwolle 4-0 FC Dordrecht
04.02.15 Heerenveen 3-1 Feyenoord
04.02.15 Den Haag 2-0 Twente
03.02.15 Nac Breda 0-2 PSV
03.02.15 Go A. Eagles 0-0 Excelsior
Etapa 20
01.02.15 AZ 3-1 Heracles
01.02.15 Vitesse 1-0 Ajax
01.02.15 Feyenoord 2-1 Den Haag
01.02.15 Utrecht 0-2 Zwolle
31.01.15 Twente 2-1 Cambuur
31.01.15 Excelsior 0-0 Nac Breda
31.01.15 PSV 2-1 Willem II
31.01.15 Groningen 2-0 Go A. Eagles
30.01.15 FC Dordrecht 0-0 Heerenveen
Etapa 19
25.01.15 Go A. Eagles 1-0 Den Haag
25.01.15 Nac Breda 0-0 Willem II
25.01.15 Groningen 2-2 Utrecht
25.01.15 Ajax 0-0 Feyenoord
24.01.15 Heerenveen 4-1 Vitesse
24.01.15 Zwolle 1-1 AZ
24.01.15 FC Dordrecht 1-0 Excelsior
24.01.15 Cambuur 1-2 PSV
23.01.15 Twente 2-0 Heracles
Etapa 18
18.01.15 Feyenoord 3-1 Twente
18.01.15 Heracles 0-3 Excelsior
18.01.15 Utrecht 1-2 Heerenveen
18.01.15 Willem II 1-0 Go A. Eagles
17.01.15 Vitesse 0-1 PSV
17.01.15 Den Haag 2-2 Cambuur
17.01.15 Zwolle 4-1 Nac Breda
17.01.15 AZ 2-0 FC Dordrecht
16.01.15 Ajax 2-0 Groningen
Etapa 17
21.12.14 Excelsior 0-2 Ajax
21.12.14 Twente 3-2 Willem II
21.12.14 Nac Breda 0-1 Feyenoord
21.12.14 Vitesse 3-0 Heracles
20.12.14 PSV 5-0 Go A. Eagles
20.12.14 AZ 0-3 Utrecht
20.12.14 FC Dordrecht 1-1 Groningen
20.12.14 Cambuur 2-1 Zwolle
19.12.14 Heerenveen 0-0 Den Haag
Etapa 16
14.12.14 Feyenoord 2-2 AZ
14.12.14 Groningen 1-1 Vitesse
14.12.14 PSV 2-0 Twente
14.12.14 Ajax 3-1 Utrecht
13.12.14 Go A. Eagles 1-2 Cambuur
13.12.14 Willem II 0-1 Zwolle
13.12.14 Den Haag 2-2 Excelsior
13.12.14 Nac Breda 0-2 Heerenveen
12.12.14 Heracles 1-1 FC Dordrecht
Etapa 15
07.12.14 Vitesse 2-2 Twente
07.12.14 Groningen 1-1 Heerenveen
07.12.14 Utrecht 2-4 Heracles
07.12.14 Zwolle 3-1 Den Haag
06.12.14 Ajax 5-0 Willem II
06.12.14 FC Dordrecht 1-3 PSV
06.12.14 Cambuur 0-1 Nac Breda
06.12.14 Excelsior 2-5 Feyenoord
06.12.14 AZ 2-0 Go A. Eagles
Etapa 14
29.12.14 Vitesse 2-2 Go A. Eagles
17.12.14 PSV 4-3 Feyenoord
30.11.14 Twente 1-2 Groningen
30.11.14 Den Haag 1-1 Ajax
30.11.14 Excelsior 0-5 Zwolle
29.11.14 Cambuur 0-2 AZ
29.11.14 Nac Breda 1-5 Utrecht
29.11.14 Heerenveen 0-1 Heracles
28.11.14 FC Dordrecht 0-4 Willem II
Etapa 13
23.11.14 Utrecht 1-3 Cambuur
23.11.14 Heracles 3-1 Den Haag
23.11.14 Zwolle 1-2 Twente
23.11.14 Groningen 1-1 PSV
22.11.14 Ajax 4-1 Heerenveen
22.11.14 Willem II 1-1 Excelsior
22.11.14 Feyenoord 2-0 FC Dordrecht
22.11.14 Go A. Eagles 2-0 Nac Breda
22.11.14 AZ 1-0 Vitesse
Etapa 12
09.11.14 Vitesse 0-0 Feyenoord
09.11.14 Heracles 1-2 PSV
09.11.14 Cambuur 2-4 Ajax
09.11.14 FC Dordrecht 0-4 Twente
08.11.14 Zwolle 2-0 Groningen
08.11.14 Nac Breda 0-1 AZ
08.11.14 Den Haag 3-2 Willem II
08.11.14 Heerenveen 2-2 Go A. Eagles
07.11.14 Excelsior 2-2 Utrecht
Etapa 11
02.11.14 Utrecht 3-1 Vitesse
02.11.14 Go A. Eagles 1-3 Heracles
02.11.14 Willem II 1-1 Cambuur
02.11.14 AZ 3-3 Excelsior
02.11.14 Groningen 1-0 Nac Breda
01.11.14 Ajax 4-0 FC Dordrecht
01.11.14 Feyenoord 2-0 Zwolle
01.11.14 Twente 2-0 Heerenveen
01.11.14 PSV 1-0 Den Haag
Etapa 10
26.10.14 Excelsior 2-1 Twente
26.10.14 Cambuur 0-1 Feyenoord
26.10.14 Utrecht 1-5 PSV
26.10.14 Zwolle 2-2 Heerenveen
25.10.14 AZ 2-2 Groningen
25.10.14 Ajax 3-1 Go A. Eagles
25.10.14 Vitesse 2-2 Nac Breda
25.10.14 Heracles 1-3 Willem II
24.10.14 Den Haag 2-0 FC Dordrecht
Etapa 9
19.10.14 Groningen 1-1 Excelsior
19.10.14 Go A. Eagles 3-2 Zwolle
19.10.14 FC Dordrecht 1-3 Utrecht
19.10.14 Heerenveen 2-2 Cambuur
18.10.14 Twente 1-1 Ajax
18.10.14 Nac Breda 1-1 Den Haag
18.10.14 PSV 3-0 AZ
18.10.14 Feyenoord 2-1 Heracles
18.10.14 Willem II 1-4 Vitesse
Etapa 8
05.10.14 Ajax 0-0 Zwolle
05.10.14 Feyenoord 4-0 Groningen
05.10.14 AZ 2-2 Twente
04.10.14 PSV 3-0 Excelsior
04.10.14 Utrecht 2-3 Go A. Eagles
04.10.14 Willem II 2-1 Heerenveen
04.10.14 Cambuur 4-1 FC Dordrecht
04.10.14 Heracles 6-1 Nac Breda
03.10.14 Vitesse 6-1 Den Haag
Etapa 7
28.09.14 Heerenveen 1-0 PSV
28.09.14 Twente 3-1 Utrecht
28.09.14 Groningen 1-0 Willem II
28.09.14 Excelsior 1-1 Cambuur
27.09.14 Den Haag 2-3 AZ
27.09.14 Go A. Eagles 0-4 Feyenoord
27.09.14 Zwolle 4-2 Heracles
27.09.14 Nac Breda 2-5 Ajax
27.09.14 FC Dordrecht 2-6 Vitesse
Etapa 6
21.09.14 AZ 1-0 Zwolle
21.09.14 Utrecht 1-0 Groningen
21.09.14 PSV 4-0 Cambuur
21.09.14 Feyenoord 0-1 Ajax
21.09.14 Heracles 1-4 Twente
20.09.14 Vitesse 1-1 Heerenveen
20.09.14 Den Haag 1-1 Go A. Eagles
20.09.14 Excelsior 1-1 FC Dordrecht
19.09.14 Willem II 2-1 Nac Breda
Etapa 5
14.09.14 FC Dordrecht 0-1 Nac Breda
14.09.14 Vitesse 3-1 Excelsior
14.09.14 Cambuur 3-0 Groningen
14.09.14 Utrecht 0-0 Den Haag
13.09.14 Zwolle 3-1 PSV
13.09.14 Feyenoord 1-2 Willem II
13.09.14 AZ 0-1 Heerenveen
13.09.14 Twente 2-1 Go A. Eagles
13.09.14 Ajax 2-1 Heracles
Etapa 4
31.08.14 Twente 0-0 Feyenoord
31.08.14 PSV 2-0 Vitesse
31.08.14 Nac Breda 3-1 Zwolle
31.08.14 Groningen 2-0 Ajax
30.08.14 Go A. Eagles 1-0 Willem II
30.08.14 Cambuur 3-2 Den Haag
30.08.14 FC Dordrecht 1-3 AZ
30.08.14 Excelsior 3-1 Heracles
30.08.14 Heerenveen 3-1 Utrecht
Etapa 3
24.08.14 Feyenoord 1-2 Utrecht
24.08.14 Ajax 1-3 PSV
24.08.14 Den Haag 3-0 Groningen
24.08.14 Nac Breda 1-1 Twente
24.08.14 Zwolle 2-1 Vitesse
23.08.14 Go A. Eagles 0-0 FC Dordrecht
23.08.14 Heerenveen 2-0 Excelsior
23.08.14 Willem II 3-0 AZ
22.08.14 Heracles 0-1 Cambuur
Etapa 2
17.08.14 Groningen 3-1 Heracles
17.08.14 Excelsior 3-2 Go A. Eagles
17.08.14 Utrecht 2-1 Willem II
17.08.14 AZ 1-3 Ajax
16.08.14 Vitesse 2-2 Cambuur
16.08.14 Twente 2-2 Den Haag
16.08.14 FC Dordrecht 1-2 Zwolle
16.08.14 PSV 6-1 Nac Breda
15.08.14 Feyenoord 1-1 Heerenveen
Etapa 1
10.08.14 Willem II 1-3 PSV
10.08.14 Ajax 4-1 Vitesse
10.08.14 Go A. Eagles 2-3 Groningen
10.08.14 Den Haag 0-1 Feyenoord
09.08.14 Heracles 0-3 AZ
09.08.14 Nac Breda 1-1 Excelsior
09.08.14 Cambuur 1-1 Twente
09.08.14 Heerenveen 1-2 FC Dordrecht
08.08.14 Zwolle 2-0 Utrecht
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC VoluntariPandurii
00
ASA Tg MuresConcordia Chiajna
10
SteauaCFR Cluj
11
ViitorulDinamo
11
CSU CraiovaAstra Giurgiu
12
Poli TimisoaraFC Botosani
10
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick