Program primul tur preliminar Europa League 2014-2015

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2020
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2020
PROGRAM 2020
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dunărea Călărași3
2Astra Giurgiu3
3Hermannstadt3
4CFR Cluj1
5FC Botosani1
6CSU Craiova0
7Gaz Metan0
8FC Voluntari0
9CSMS Iasi0
10Dinamo0
11Concordia Chiajna0
12Sepsi0
13Viitorul0
14FCSB0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
 
PUBLICITATE
 Program primul tur preliminar Europa League 2014-2015
Program primul tur preliminar Europa League 2014-2015 FK Shkëndija 79 (Macedonia) - FC Zimbru Chişinău (Moldova)   2-1

Sliema Wanderers FC (Malta) - Ferencvárosi  (Ungaria)   1-1

Jeunesse Esch (Luxemburg) - Dundalk FC (Irlanda)   0-2

FC Sioni Bolnisi (Georgia) - KS Flamurtari (Albania)

FK Turnovo (Macedonia) - FC Chikhura Sachkhere (Georgia)

FC Veris Chişinău (Moldova) - PFC Litex Loveci (Bulgaria)

FC Tiraspol (Moldova) - İnter Baku (Azerbaidjan)

FC Shirak (Armenia) - FC Şahtior Karagandy (Kazahstan)

UE Santa Coloma (Andorra) - FK Metalurg Skopje (Macedonia)

Hibernians FC (Malta) - FC Spartak Trnava (Slovacia)

Qäbälä FK (Azerbaidjan) - NK Široki Brijeg (Bosnia - Herţegovina)

FC Kairat Almaty (Kazahstan) - FK Kukësi (Albania)

UE Sant Julià (Andorra) - FK Čukarički (Serbia)

Diósgyőri VTK (Ungaria) - Birkirkara FC (Malta)

SS Folgore/Falciano (San Marino) - FK Budućnost Podgorica (Muntenegru)

FC Koper (Slovenia) - FK Čelik Nikšić (Muntenegru)

FC Vaduz (Liechtenstein) - College Europa FC (Gibraltar)

RNK Split (Croaţia) - FC Mika (Armenia)

PFC Botev Plovdiv (Bulgaria) - AC Libertas (San Marino)

FC Differdange 03 (Luxemburg) - FK Atlantas (Lituania)

Aberdeen FC (Scoţia) - FK Daugava Rīga (Letonia)

FH Hafnarfjördur (Islanda) - Glenavon FC (Irlanda de Nord)

FK Lovcen (Muntenegru) - FK Zeljeznicar (Bosnia-Herţegovina)

VPS Vaasa (Finlanda) - IF Brommapojkarna (Suedia)

Tartu FC Santos (Estonia) - Tromsø IL (Norvegia)

JK Sillamae Kalev (Estonia) - FC Honko Espoo (Finlanda)

B36 Tórshavn (Insulele Feroe) - Linfield FC (Irlanda de Nord)

Crusaders FC (Irlanda de Nord) - FK Ekranas (Lituania)

FK Banga (Lituania) - Sligo Rovers FC (Irlanda)

Fram Reykjavík (Islanda) - Nõmme Kalju (Estonia)

Stjarnan (Islanda) - Bangor City FC (Ţara Galilor)

Víkingur (Insulele Feroe) - FC Daugava Daugavpils (Letonia)

FC Pyunik (Armenia) - FC Astana (Kazahstan)

Rosenborg  (Norvegia) - FK Jelgava (Letonia)

IFK Göteborg (Suedia) - Fola Esch (Luxemburg)

NK Rudar Velenje (Slovenia) - KF Laçi (Albania)

Derry City FC (Irlanda) - Aberystwyth Town FC (Ţara Galilor)

Myllykosken Pallo-47 (Finlanda) - Fuglafjørdur (Insulele Feroe)

FK Haugesund (Norvegia) - AUK Broughton FC (Ţara Galilor).

Meciurile din primul tur preliminar vor avea loc la 1/3 şi 8/10 iulie
 
1021 vizualizari
Articol publicat la 02-07-2014 ora 08:14
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR ClujFC Botosani
11
Astra GiurgiuFCSB
10
HermannstadtSepsi
10
ViitorulDunărea Călărași
01
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick