Petrolul , CFR si Astra in turul 3 preliminar al Europa League. Iata programul

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2020
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2020
PROGRAM 2020
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dunărea Călărași3
2Astra Giurgiu3
3Hermannstadt3
4CFR Cluj1
5FC Botosani1
6CSU Craiova0
7Gaz Metan0
8FC Voluntari0
9CSMS Iasi0
10Dinamo0
11Concordia Chiajna0
12Sepsi0
13Viitorul0
14FCSB0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
 
PUBLICITATE
 Petrolul , CFR si Astra in turul 3 preliminar al Europa League. Iata programul
Petrolul , CFR si Astra in turul 3 preliminar al Europa League. Iata programul Europa League turul 3 preliminar:

31/07/14 18:00     Mlada Boleslav - Lyon        
31/07/14 18:00     Zorya Lugansk - Molde        
31/07/14 18:00     Neftchi Baku - Chikhura Sachkhere        
31/07/14 18:00     Sh. Karagandy - Hajduk Split        
31/07/14 18:00     Dinamo Moscova - Ironi Kiryat Shmona        
31/07/14 18:00     Astra Giurgiu - Slovan Liberec        
31/07/14 18:00     Club Brugge - Brondby        
31/07/14 18:00     PSV Eindhoven - St. Polten        
31/07/14 18:00     Karabukspor - Rosenborg        
31/07/14 18:00     Elfsborg - Hafnarfjordur        
31/07/14 18:00     FC Sarajevo - Atromitos Athens        
31/07/14 18:00     Ruch Chorzow - Esbjerg        
31/07/14 18:00     Mainz 05 - Asteras Tripolis        
31/07/14 18:00     Ch. Odessa - Split        
31/07/14 18:00     Zulte - Shakhter        
31/07/14 18:00     Vikingur Gota - Rijeka        
31/07/14 18:00     Diosgyori - Krasnodar        
31/07/14 18:00     Grodig - Zimbru Chisinau        
31/07/14 18:00     Dinamo Minsk - CFR Cluj        
31/07/14 18:00     IFK Gothenburg - Rio Ave        
31/07/14 18:00     Turin - Brommapojkarna        
31/07/14 18:00     Real Sociedad - Aberdeen        
31/07/14 18:00     Omonia - Metalurg Skopje        
31/07/14 18:00     FC Astana - AIK        
31/07/14 18:00     Johnstone - Spartak Trnava        
31/07/14 18:00     Trencin - Hull        
31/07/14 18:00     Stjarnan G - Lech Poznan        
31/07/14 18:00     Petrolul Ploiesti - Viktoria Plzen
 
771 vizualizari
Articol publicat la 25-07-2014 ora 12:03
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR ClujFC Botosani
11
Astra GiurgiuFCSB
10
HermannstadtSepsi
10
ViitorulDunărea Călărași
01
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick