Europa League meciurile din 6 noiembrie 2014

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2019
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2019
PROGRAM 2019
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dunărea Călărași3
2Astra Giurgiu3
3Hermannstadt3
4CFR Cluj1
5FC Botosani1
6CSU Craiova0
7Gaz Metan0
8FC Voluntari0
9CSMS Iasi0
10Dinamo0
11Concordia Chiajna0
12Sepsi0
13Viitorul0
14FCSB0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
 
PUBLICITATE
 Europa League meciurile din 6 noiembrie 2014
Europa League meciurile din 6 noiembrie 2014 Grupa A
06/11/14 20:00     Zurich - Villarreal    
06/11/14 20:00     Apollon Limassol - M'gladbach   

Grupa B
06/11/14 20:00    HJK -Torino    
06/11/14 20:00    Copenhagen - Club Brugge

Grupa C
06/11/14 20:00     Asteras Tripolis - Tottenham    
06/11/14 20:00     Besiktas - Partizan   

Grupa D
06/11/14 20:00     Astra Giurgiu - Celtic    
06/11/14 20:00     Dinamo Zagreb - Salzburg

Grupa E
06/11/14 19:00     Dinamo Moscova - Estoril    
06/11/14 20:00     Panathinaikos - PSV Eindhoven  

Grupa F
06/11/14 19:00     Karabakh - Dnipropetrovsk    
06/11/14 20:00     St. Etienne - Inter    

Grupa G
06/11/14 22:05     Feyenoord - Rijeka     
06/11/14 22:05     FC Sevilla - Standard    

Grupa H
06/11/14 22:05     Wolfsburg - Krasnodar     
06/11/14 22:05     Everton - Lille    

Grupa I
06/11/14 22:05     Sparta Praga - Slovan Bratislava    
06/11/14 22:05     Napoli - Young Boys 

Grupa J
06/11/14 22:05     Dinamo Kiev - Aalborg    
06/11/14 22:05     Rio Ave - Steaua

Grupa K
06/11/14 22:05     Guingamp - Dinamo Minsk     
06/11/14 22:05     Fiorentina - PAOK    

Grupa L
06/11/14 22:05     Lokeren - Trabzonspor     
06/11/14 22:05     Legia Varsovia - Metalist Kharkiv
 
982 vizualizari
Articol publicat la 06-11-2014 ora 10:53
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR ClujFC Botosani
11
Astra GiurgiuFCSB
10
HermannstadtSepsi
10
ViitorulDunărea Călărași
01
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick