Calificari EURO 2016 etapa a II-a grupe

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2019
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2019
PROGRAM 2019
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dunărea Călărași3
2Astra Giurgiu3
3Hermannstadt3
4CFR Cluj1
5FC Botosani1
6CSU Craiova0
7Gaz Metan0
8FC Voluntari0
9CSMS Iasi0
10Dinamo0
11Concordia Chiajna0
12Sepsi0
13Viitorul0
14FCSB0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
 
PUBLICITATE
 Calificari EURO 2016 etapa a II-a grupe
Calificari EURO 2016 etapa a II-a grupe Grupa A
10/10/14 21:45     Letonia - Islanda  
10/10/14 21:45     Olanda - Kazakhstan   
10/10/14 21:45     Turcia - Cehia

Grupa B
10/10/14 21:45     Belgia - Andorra   
10/10/14 21:45     Cipru - Israel   
10/10/14 21:45     Tara Galilor - Bosnia & Herzegovina

Grupa C
09/10/14 21:45     Belarus - Ucraina  
09/10/14 21:45     Macedonia - Luxemburg   
09/10/14 21:45     Slovacia - Spania  

Grupa D
11/10/14 19:00     Irlanda - Gibraltar   
11/10/14 19:00     Scotia - Georgia   
11/10/14 21:45     Polonia - Germania    

Grupa E
09/10/14 21:45     Anglia - San Marino   
09/10/14 21:45     Littuania - Estonia   
09/10/14 21:45     Slovenia - Elvetia

Grupa F
11/10/14 19:00     Romania - Ungaria   
11/10/14 21:45     Finlanda - Grecia   
11/10/14 21:45     Irlanda de Nord - Insulele Feroe

Grupa G
09/10/14 21:45     Liechtenstein - Muntenegru   
09/10/14 21:45     Moldova - Austria   
09/10/14 21:45     Suedia - Rusia

Grupa H
10/10/14 21:45     Bulgaria - Croatia   
10/10/14 21:45     Italia - Azerbaijan   
10/10/14 21:45     Malta - Norvegia    

Grupa I
11/10/14 19:00     Armenia - Serbia   
11/10/14 21:45     Albania - Danemarca
 
940 vizualizari
Articol publicat la 08-10-2014 ora 09:24
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR ClujFC Botosani
11
Astra GiurgiuFCSB
10
HermannstadtSepsi
10
ViitorulDunărea Călărași
01
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick