Clasament DIVIZIA 2, Portugalia : clasamente , deplasare, acasa, total, rezultate, etape
Stiri mondene
Campionate externe
Stiri internationale
Echipa Nationala
Liga 2
Liga 1
Home
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Portugalia
DIVIZIA 2
CLASAMENT 2024
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2024
PROGRAM 2024
Cupa Portugalia
ALTE CLASAMENTE
DIVIZIA 1 - LIGA SAGRES
FOTBAL
JUCATORI
ANTRENORI
ARBITRI
CLUBURI FOTBAL
ASOCIATII JUDETENE
FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1
Dunărea Călărași
3
2
Astra Giurgiu
3
3
Hermannstadt
3
4
CFR Cluj
1
5
FC Botosani
1
6
CSU Craiova
0
7
Gaz Metan
0
8
FC Voluntari
0
9
CSMS Iasi
0
10
Dinamo
0
11
Concordia Chiajna
0
12
Sepsi
0
13
Viitorul
0
14
FCSB
0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
PUBLICITATE
Clasament DIVIZIA 2
:
TOTAL
ACASA
DEPLASARE
TOTAL
ACASA
DEPLASARE
Loc
Echipa
J
V
E
I
GM
GP
PCT
J
V
E
I
GM
GP
PCT
J
V
E
I
GM
GP
PCT
1
Chaves
5
3
2
0
8
3
11
3
1
2
0
5
2
5
2
2
0
0
3
1
6
2
Braga B
5
3
2
0
6
3
11
2
2
0
0
2
0
6
3
1
2
0
4
3
5
3
Ac Viseu
5
3
1
1
5
4
10
3
1
1
1
2
3
4
2
2
0
0
3
1
6
4
Famalicao
5
2
3
0
7
5
9
2
1
1
0
4
3
4
3
1
2
0
3
2
5
5
Santa Clara
5
3
0
2
7
5
9
2
0
0
2
1
3
0
3
3
0
0
6
2
9
6
Atletico
5
3
0
2
6
5
9
3
2
0
1
5
4
6
2
1
0
1
1
1
3
7
Porto B
5
3
0
2
7
7
9
3
2
0
1
5
4
6
2
1
0
1
2
3
3
8
Portimonense
5
2
2
1
7
5
8
2
1
0
1
3
2
3
3
1
2
0
4
3
5
9
Sporting B
5
2
2
1
3
3
8
3
1
2
0
2
1
5
2
1
0
1
1
2
3
10
Oriental
5
2
1
2
11
8
7
2
0
1
1
5
6
1
3
2
0
1
6
2
6
11
Mafra
5
2
1
2
6
5
7
2
1
0
1
3
2
3
3
1
1
1
3
3
4
12
Sporting Farense
5
2
1
2
5
4
7
2
1
1
0
3
1
4
3
1
0
2
2
3
3
13
Penafiel
5
2
1
2
4
4
7
2
1
1
0
1
0
4
3
1
0
2
3
4
3
14
Varzim
5
2
1
2
5
5
7
3
2
0
1
4
3
6
2
0
1
1
1
2
1
15
Benfica B
5
2
1
2
6
6
7
2
2
0
0
2
0
6
3
0
1
2
4
6
1
16
Olhanense
5
2
1
2
4
4
7
3
2
1
0
4
2
7
2
0
0
2
0
2
0
17
V. Guimaraes B
5
1
3
1
8
8
6
3
1
1
1
1
1
4
2
0
2
0
7
7
2
18
Freamunde
5
1
2
2
5
4
5
2
1
1
0
4
1
4
3
0
1
2
1
3
1
19
Gil Vicente
5
1
2
2
6
6
5
3
1
2
0
6
2
5
2
0
0
2
0
4
0
20
Feirense
5
0
4
1
4
6
4
3
0
2
1
3
5
2
2
0
2
0
1
1
2
21
Leixoes
5
1
1
3
2
5
4
2
1
0
1
2
1
3
3
0
1
2
0
4
1
22
Covilha
5
1
1
3
2
7
4
2
0
0
2
0
2
0
3
1
1
1
2
5
4
23
Aves
5
0
2
3
4
8
2
3
0
1
2
2
5
1
2
0
1
1
2
3
1
24
Oliveirense
5
0
0
5
1
9
0
3
0
0
3
1
6
0
2
0
0
2
0
3
0
ACASA
Loc
Echipa
J
V
E
I
GM
GP
PCT
1
Olhanense
3
2
1
0
4
2
7
2
Benfica B
2
2
0
0
2
0
6
3
Braga B
2
2
0
0
2
0
6
4
Porto B
3
2
0
1
5
4
6
5
Varzim
3
2
0
1
4
3
6
6
Atletico
3
2
0
1
5
4
6
7
Gil Vicente
3
1
2
0
6
2
5
8
Chaves
3
1
2
0
5
2
5
9
Sporting B
3
1
2
0
2
1
5
10
Freamunde
2
1
1
0
4
1
4
11
Sporting Farense
2
1
1
0
3
1
4
12
Famalicao
2
1
1
0
4
3
4
13
Penafiel
2
1
1
0
1
0
4
14
V. Guimaraes B
3
1
1
1
1
1
4
15
Ac Viseu
3
1
1
1
2
3
4
16
Mafra
2
1
0
1
3
2
3
17
Portimonense
2
1
0
1
3
2
3
18
Leixoes
2
1
0
1
2
1
3
19
Feirense
3
0
2
1
3
5
2
20
Oriental
2
0
1
1
5
6
1
21
Aves
3
0
1
2
2
5
1
22
Santa Clara
2
0
0
2
1
3
0
23
Covilha
2
0
0
2
0
2
0
24
Oliveirense
3
0
0
3
1
6
0
DEPLASARE
Loc
Echipa
J
V
E
I
GM
GP
PCT
1
Santa Clara
3
3
0
0
6
2
9
2
Oriental
3
2
0
1
6
2
6
3
Chaves
2
2
0
0
3
1
6
4
Ac Viseu
2
2
0
0
3
1
6
5
Braga B
3
1
2
0
4
3
5
6
Famalicao
3
1
2
0
3
2
5
7
Portimonense
3
1
2
0
4
3
5
8
Mafra
3
1
1
1
3
3
4
9
Covilha
3
1
1
1
2
5
4
10
Atletico
2
1
0
1
1
1
3
11
Penafiel
3
1
0
2
3
4
3
12
Porto B
2
1
0
1
2
3
3
13
Sporting B
2
1
0
1
1
2
3
14
Sporting Farense
3
1
0
2
2
3
3
15
V. Guimaraes B
2
0
2
0
7
7
2
16
Feirense
2
0
2
0
1
1
2
17
Aves
2
0
1
1
2
3
1
18
Varzim
2
0
1
1
1
2
1
19
Freamunde
3
0
1
2
1
3
1
20
Benfica B
3
0
1
2
4
6
1
21
Leixoes
3
0
1
2
0
4
1
22
Olhanense
2
0
0
2
0
2
0
23
Oliveirense
2
0
0
2
0
3
0
24
Gil Vicente
2
0
0
2
0
4
0
Harta culori
Promovare
Retrogradare
CLASAMENT FORMA PE ULTIMELE 6 MECIURI
Clasament forma DIVIZIA 2
:
TOTAL
ACASA
DEPLASARE
TOTAL
ACASA
DEPLASARE
Loc
Echipa
J
V
E
I
GM
GP
PCT.
J
V
E
I
GM
GP
PCT.
J
V
E
I
GM
GP
PCT.
1
Chaves
5
3
2
0
8
3
11
3
1
2
0
5
2
5
2
2
0
0
3
1
6
2
Braga B
5
3
2
0
6
3
11
2
2
0
0
2
0
6
3
1
2
0
4
3
5
3
Ac Viseu
5
3
1
1
5
4
10
3
1
1
1
2
3
4
2
2
0
0
3
1
6
4
Famalicao
5
2
3
0
7
5
9
2
1
1
0
4
3
4
3
1
2
0
3
2
5
5
Santa Clara
5
3
0
2
7
5
9
2
0
0
2
1
3
0
3
3
0
0
6
2
9
6
Atletico
5
3
0
2
6
5
9
3
2
0
1
5
4
6
2
1
0
1
1
1
3
7
Porto B
5
3
0
2
7
7
9
3
2
0
1
5
4
6
2
1
0
1
2
3
3
8
Portimonense
5
2
2
1
7
5
8
2
1
0
1
3
2
3
3
1
2
0
4
3
5
9
Sporting B
5
2
2
1
3
3
8
3
1
2
0
2
1
5
2
1
0
1
1
2
3
10
Oriental
5
2
1
2
11
8
7
2
0
1
1
5
6
1
3
2
0
1
6
2
6
11
Mafra
5
2
1
2
6
5
7
2
1
0
1
3
2
3
3
1
1
1
3
3
4
12
Sporting Farense
5
2
1
2
5
4
7
2
1
1
0
3
1
4
3
1
0
2
2
3
3
13
Penafiel
5
2
1
2
4
4
7
2
1
1
0
1
0
4
3
1
0
2
3
4
3
14
Varzim
5
2
1
2
5
5
7
3
2
0
1
4
3
6
2
0
1
1
1
2
1
15
Benfica B
5
2
1
2
6
6
7
2
2
0
0
2
0
6
3
0
1
2
4
6
1
16
Olhanense
5
2
1
2
4
4
7
3
2
1
0
4
2
7
2
0
0
2
0
2
0
17
V. Guimaraes B
5
1
3
1
8
8
6
3
1
1
1
1
1
4
2
0
2
0
7
7
2
18
Freamunde
5
1
2
2
5
4
5
2
1
1
0
4
1
4
3
0
1
2
1
3
1
19
Gil Vicente
5
1
2
2
6
6
5
3
1
2
0
6
2
5
2
0
0
2
0
4
0
20
Feirense
5
0
4
1
4
6
4
3
0
2
1
3
5
2
2
0
2
0
1
1
2
21
Leixoes
5
1
1
3
2
5
4
2
1
0
1
2
1
3
3
0
1
2
0
4
1
22
Covilha
5
1
1
3
2
7
4
2
0
0
2
0
2
0
3
1
1
1
2
5
4
23
Aves
5
0
2
3
4
8
2
3
0
1
2
2
5
1
2
0
1
1
2
3
1
24
Oliveirense
5
0
0
5
1
9
0
3
0
0
3
1
6
0
2
0
0
2
0
3
0
ACASA
Loc
Echipa
J
V
E
I
GM
GP
PCT.
1
Olhanense
3
2
1
0
4
2
7
2
Benfica B
2
2
0
0
2
0
6
3
Braga B
2
2
0
0
2
0
6
4
Porto B
3
2
0
1
5
4
6
5
Varzim
3
2
0
1
4
3
6
6
Atletico
3
2
0
1
5
4
6
7
Gil Vicente
3
1
2
0
6
2
5
8
Chaves
3
1
2
0
5
2
5
9
Sporting B
3
1
2
0
2
1
5
10
Freamunde
2
1
1
0
4
1
4
11
Sporting Farense
2
1
1
0
3
1
4
12
Famalicao
2
1
1
0
4
3
4
13
Penafiel
2
1
1
0
1
0
4
14
V. Guimaraes B
3
1
1
1
1
1
4
15
Ac Viseu
3
1
1
1
2
3
4
16
Mafra
2
1
0
1
3
2
3
17
Portimonense
2
1
0
1
3
2
3
18
Leixoes
2
1
0
1
2
1
3
19
Feirense
3
0
2
1
3
5
2
20
Oriental
2
0
1
1
5
6
1
21
Aves
3
0
1
2
2
5
1
22
Santa Clara
2
0
0
2
1
3
0
23
Covilha
2
0
0
2
0
2
0
24
Oliveirense
3
0
0
3
1
6
0
DEPLASARE
Loc
Echipa
J
V
E
I
GM
GP
PCT.
1
Santa Clara
3
3
0
0
6
2
9
2
Oriental
3
2
0
1
6
2
6
3
Chaves
2
2
0
0
3
1
6
4
Ac Viseu
2
2
0
0
3
1
6
5
Braga B
3
1
2
0
4
3
5
6
Famalicao
3
1
2
0
3
2
5
7
Portimonense
3
1
2
0
4
3
5
8
Mafra
3
1
1
1
3
3
4
9
Covilha
3
1
1
1
2
5
4
10
Atletico
2
1
0
1
1
1
3
11
Penafiel
3
1
0
2
3
4
3
12
Porto B
2
1
0
1
2
3
3
13
Sporting B
2
1
0
1
1
2
3
14
Sporting Farense
3
1
0
2
2
3
3
15
V. Guimaraes B
2
0
2
0
7
7
2
16
Feirense
2
0
2
0
1
1
2
17
Aves
2
0
1
1
2
3
1
18
Varzim
2
0
1
1
1
2
1
19
Freamunde
3
0
1
2
1
3
1
20
Benfica B
3
0
1
2
4
6
1
21
Leixoes
3
0
1
2
0
4
1
22
Olhanense
2
0
0
2
0
2
0
23
Oliveirense
2
0
0
2
0
3
0
24
Gil Vicente
2
0
0
2
0
4
0
Forma echipelor este calculata exclusiv pe baza meciurilor din campionat
» ALEGE 2 ECHIPE PENTRU COMPARATIE
Alege echipa
Ac Viseu
Atletico
Aves
Benfica B
Braga B
Chaves
Covilha
Famalicao
Feirense
Freamunde
Gil Vicente
Leixoes
Mafra
Olhanense
Oliveirense
Oriental
Penafiel
Portimonense
Porto B
Santa Clara
Sporting B
Sporting Farense
V. Guimaraes B
Varzim
Alege echipa
Ac Viseu
Atletico
Aves
Benfica B
Braga B
Chaves
Covilha
Famalicao
Feirense
Freamunde
Gil Vicente
Leixoes
Mafra
Olhanense
Oliveirense
Oriental
Penafiel
Portimonense
Porto B
Santa Clara
Sporting B
Sporting Farense
V. Guimaraes B
Varzim
CONTUL MEU
INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR Cluj
FC Botosani
1
1
Astra Giurgiu
FCSB
1
0
Hermannstadt
Sepsi
1
0
Viitorul
Dunărea Călărași
0
1
DIVERTISMENT
Copyright @ ActivSport.ro 2024
Site optimizat pentru rezolutia 1024 x 768 px
Site realizat de
NetDesigner.ro
Linkuri