Liga 1 , Liga 2, Clasamente, stiri din fotbal

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2015
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2015
PROGRAM 2015
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Steaua70
2ASA Tg Mures68
3CFR Cluj57
4Astra Giurgiu54
5Petrolul52
6CSU Craiova50
7Dinamo48
8FC Botosani46
9Pandurii42
10CSMS Iasi42
11Viitorul42
12Gaz Metan38
13Concordia Chiajna38
14FC Brasov35
15Rapid33
16U. Cluj32
17Otelul29
18Ceahlaul27
SONDAJ
Pronostic Dnipro - FC Sevilla
1
X
2
 
PUBLICITATE

Norvegia Tippeligaen program etapa 11 29/05/15 20:00 Odd - Aalesund 30/05/15 16:30 Haugesund - Start 30/05/15 20:00 Molde - Sandefjord 31/05/15 16:30 Stromsgodset - Lillestrom 3 [...]

Islanda Urvalsdeild program etapa 6 31/05/15 20:00 Vestmannaeyjar - Vikingur R 31/05/15 22:15 Fjolnir - IA Akranes 31/05/15 22:15 KR Reykjavik - Keflavik 31/05/15 22:15 Fylkir - Val [...]

Suediei Allsvenskan program etapa 11 29/05/15 19:00 Gefle - Hacken 30/05/15 16:00 Hammarby - Halmstad 30/05/15 16:00 Norrkoping - Kalmar 30/05/15 16:00 Falkenberg - Sundsvall [...]

Finala Europa League 27/05/15 21:45 Dnipro - FC Sevilla Cum au ajuns in finala cele doua echipe: Semifinale 07/05/15 21:45 Napoli - Dnepr 1-1/0-1 07/05/15 21:45 Sevilla - Fiorentina 3- [...]

Meciuri grupa I calificari EURO Franta 2016 13/06/15 19:00 Armenia - Portugalia 13/06/15 21:45 Danemarca - Serbia Rezultate/Clasament Grupa I EURO 2016 [...]

Meciuri grupa H calificari EURO Franta 2016 12/06/15 21:45 Croatia - Italia 12/06/15 21:45 Malta - Bulgaria 12/06/15 21:45 Norvegia - Azerbaijan Rezultate/Clasament Grupa [...]

Meciuri grupa G calificari EURO Franta 2016 14/06/15 19:00 Liechtenstein - Moldova 14/06/15 19:00 Rusia - Austria 14/06/15 21:45 Suedia - Muntenegru Rezultate/Clasament G [...]

Meciuri grupa F calificari EURO Franta 2016 13/06/15 19:00 Finlanda - Ungaria 13/06/15 21:45 Irlanda de Nord - Romania 13/06/15 21:45 Insulele Feroe - Grecia Rezultate/Cl [...]

Meciuri grupa E calificari EURO Franta 2016 14/06/15 19:00 Estonia - San Marino 14/06/15 19:00 Slovenia - Anglia 14/06/15 21:45 Lituania - Elvetia Rezultate/Clasamente Gr [...]

Meciuri grupa D calificari EURO Franta 2016 13/06/15 19:00 Polania - Georgia 13/06/15 19:00 Irlanda - Scotia 13/06/15 21:45 Gibraltar - Germania Rezultate/Clasament Grupa [...]

Meciuri grupa C calificari EURO Franta 2016 14/06/15 19:00 Ucraina - Luxemburg 14/06/15 21:45 Belarus - Spania 14/06/15 21:45 Slovacia - Macedonia Rezultate/Clasam [...]

Meciuri grupa B calificari EURO Franta 2016 12/06/15 21:45 Andorra - Cipru 12/06/15 21:45 Bosnia & Herzegovina - Israel 12/06/15 21:45 Tara Galilor - Belgia Rezu [...]

Ultima etapa 34 Liga 1 Romania 27/05/15 18:45 FC Brasov - Gaz Metan Medias 27/05/15 18:45 U. Cluj - Ceahlaul 27/05/15 18:45 Rapid - Pandurii 28/05/15 18:45 Concordia - Petrolul Ploi [...]

Meciuri grupa A calificari EURO Franta 2016 12/06/15 19:00 Kazakhstan - Turcia 12/06/15 21:45 Islanda - Cehia 12/06/15 21:45 Letonia - Olanda Rezultate/Clasament Grupa [...]

22/05/15 18:30 Gaz Metan - Concordia 22/05/15 21:00 Petrolul Ploiesti - Dinamo 23/05/15 16:00 Otelul - U. Cluj 23/05/15 18:30 Viitorul - FC Brasov 23/05/15 21:00 CFR Cluj - Rapid [...]

08/05/15 21:45 Eibar - Espanyol 09/05/15 17:00 Granada - Cordoba 09/05/15 19:00 Barcelona - Real Sociedad 09/05/15 21:00 Real Madrid - Valencia 09/05/15 23:00 At. Bilbao - Deporti [...]

08.05.15 18:30 Pandurii - FC Brasov 08.05.15 21:00 Viitorul - Dinamo 09.05.15 17:00 CS U Craiova - CSMS Iasi 09.05.15 20:45 Petrolul Ploiesti - U. Cluj 10.05.15 16:00 CFR Cluj - [...]

Editia 2014-2015 a Ligii Campionilor programeaza, dupa tragerea la sorti de la Nyon, dueluri de foc in faza semifinalelor. Iata programul partidelor: FC Barcelona - Bayern Munchen Juventus Tori [...]

Azi, vineri 24.04.2015, la sediul UEFA de la Nyon, a avut loc tragerea la sorti a meciurilor din faza semifinalelor Europa League. Iata programul partidelor: Napoli - Dnepr Sevilla - Fiorentina [...]

Grupa A 28/03/15 16:00 Kazakhstan - Islanda 28/03/15 18:00 Cehia - Letonia 28/03/15 21:45 Olanda - Turcia Grupa B 28/03/15 21:45 Andorra - Bosnia & Herzegovina 28/03/15 21:45 Belgia - [...]

Liga 1 Romania etapa 21 13/03/15 16:00 Concordia Chiajna - ASA Targu Mures 13/03/15 18:00 FC Brasov - U. Cluj 13/03/15 20:30 Rapid - Petrolul Ploiesti 14/03/15 15:30 CSU Craiova - Ga [...]

Optimi prima mansa Europa League 12/03/15 19:00 Zenit - Torino 2-0 12/03/15 20:00 Dnipro - Ajax 1-0 12/03/15 20:00 Wolfsburg - Inter 3-1 12/03/15 20:00 Club Brugge - Besiktas 2-1 12 [...]
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 33
PetrolulDinamo
03
Gaz MetanConcordia Chiajna
20
OtelulU. Cluj
21
ViitorulFC Brasov
02
CFR ClujRapid
21
CeahlaulCSU Craiova
21
PanduriiCSMS Iasi
52
SteauaFC Botosani
20
Astra GiurgiuASA Tg Mures
31
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick